Jäta menüü vahele
puhkuse ajast tööle
 
Notifications
Clear all

puhkuse ajast tööle

4 Postitused
1 Kasutajad
0 Reageerimised
404 Vaatamised
(@sille)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
  [#2038]

selline mure. kui mind kutsutakse PUHKUSE ajast tööle ( tegin tööd 6 tundi), kas siis see tuleb mulle ka kuidagi hüvitada?



   
Tsiteeri
 Ma
(@Ma)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Kui tagasikutset ei vormistatud (vaevalt), siis saab maksta lisatasu käskkirja alusel. Selles kuus, kui tööl oled. Tehtud töö eest tuleb alati maksta.



   
ReplyTsiteeri
(@Annike)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Kui on vaja puhkuse arvelt tööle minna, siis peaks puhkus selle päeva võrra pikenema või võtta see päev mõnel teisel ajal välja kokkuleppel tööandjaga.



   
ReplyTsiteeri
 Maie
(@Maie)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Annikesega 100 % nõus.



   
ReplyTsiteeri