Jäta menüü vahele
puhkuse arvestus
 
Notifications
Clear all

puhkuse arvestus

2 Postitused
1 Kasutajad
0 Reageerimised
411 Vaatamised
(@malle)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
  [#1778]

Töötaja oli 04.12.2004-13.04.2005 ja 29.04.05-18.06.2005 haiguslehel.Juulis läheb puhkusele,kuidas arvutada puhkusetasu(ei ole kindla kuupalgaga)?



   
Tsiteeri
 mari
(@mari)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Arvestusse lähevad töötasud jaan.-juuni 2005 ,mis jagatakse antud vahemiku kalendripäevadega,millest on lahutatud haiguspäevad ja riiklikud pühad.



   
ReplyTsiteeri