Jäta menüü vahele
puhkuse avaldus
 
Notifications
Clear all

puhkuse avaldus

2 Postitused
1 Kasutajad
0 Reageerimised
733 Vaatamised
(@kadri)
Joined: 14 aastat tagasi
Postitused: 3
Topic starter   [#8794]

kui puhkusele minna kas siis on ilmtingimata vaja kirjutada puhkuseavaltust



   
Tsiteeri
(@imelik)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Jah kui puhkuse ajakava aasta alguses tehtud pole ja töötaja avaldab ise soovi x ajal puhkusele jääda, kui ajakava ongi tehtud siis oleneb lisaks avalduse vajadus ettevõtte sisesest korraldusest mida lisaks nõutakse.



   
ReplyTsiteeri