Jäta menüü vahele
Puhkuse päevad
 
Notifications
Clear all

Puhkuse päevad

2 Postitused
1 Kasutajad
0 Reageerimised
396 Vaatamised
(@Triin)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
  [#8087]

Olen tööl 02.12.-02.01.2011, kas selle aja eest saan 2 päeva eest ka puhkusekompensatsiooni või 5 päeva eest? Aitähh



   
Tsiteeri
(@imelik)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Kui on tähtajaline tööleping kestusega 02.12.10-02.01.11 ja ettenähtud põhipuhkus on 28p siis puhkuse hüvitist saad 2,33p eest.



   
ReplyTsiteeri