Jäta menüü vahele
Puhkuse rahad
 
Notifications
Clear all

Puhkuse rahad

2 Postitused
1 Kasutajad
0 Reageerimised
490 Vaatamised
(@Külaline)
Joined: 15 aastat tagasi
Postitused: 1
Topic starter   [#8568]

Tere,
Töötasin 9 kuud ja puhkusel ei ole käinud. Lahkusin töölt 02 dets perekondlikel põhjustel (Ehk erakorraline lepingust üles ütlemine), kas mul on õigus saada oma välja teenitud puhkuse rahad?

Aitäh



   
Tsiteeri
(@imelik)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Kui oli tööleping siis on jah õigus saada kasutamata puhkuse eest hüvitist.

TLS §71. Kasutamata puhkuse hüvitamine
Töölepingu lõppemisel on tööandja kohustatud hüvitama töötajale kasutamata jäänud aegumata põhipuhkuse rahas.



   
ReplyTsiteeri