Jäta menüü vahele
Puhkuse saamine
 
Notifications
Clear all

Puhkuse saamine

3 Postitused
1 Kasutajad
0 Reageerimised
1,174 Vaatamised
 Kati
(@Kati)
Joined: 23 aastat tagasi
Postitused: 1
Topic starter   [#195]

Tere.
Asusin tööle 1.11.2000 dekreeti jäin mais 2001 ja olen siiani lapsehoolduspuhkusel. Kui soovin nüüd lapsehoolduspuhkusel viibides töölt lahkuda, kuidas arvestatakse minu puhkus töötatud aja eest?
Tänan



   
Tsiteeri
(@palk.ee)
Joined: 24 aastat tagasi
Postitused: 220
 

Kui enne dekreeti jäämist Teile puhkust välja ei antud, siis peaks lahkudes praegu selle aja eest puhkusekompensatsiooni saama.
Nov'00 kuni mai'01 on kokku töötatud kuid 7. Tavaliselt on põhipuhkus 28 kalendripäeva ja sellele päevade arvule vastab koefitsent 2,33.
7 töötatud kuud korrutatakse koefitsendiga ning saame 16 kal.päeva.
Lapsehoolduspukuse ajaks tööleping peatub, ehk selle aja eest ei saa puhkust.



   
ReplyTsiteeri
 eits
(@eits)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

No palk.ee kas dekreedis oldud kuud ei lähegi siis puhkusekompensatsiooni hulka. Ta jäi ju mai 2001 alles dekreeti ! Seega suureneb ka haiguslehel oldud ajal tema töötatud kuude arv 4 kuu võrra , mis teeb lisaks veel 9 päeva puhkuse komp. Kokku 25 päeva.



   
ReplyTsiteeri