Jäta menüü vahele
Puhkuse tasu arvest...
 
Notifications
Clear all

Puhkuse tasu arvestamine

2 Postitused
1 Kasutajad
0 Reageerimised
1,205 Vaatamised
(@Piret)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
  [#201]

Töötaja on põhipalgalune.Tema põhipalka tõsteti 01.01.2003.a ja boonustasu maksti apr.2003.a.
Töötaja puhkus algas 10.06 2003.a,
Seaduse järgi peame aluseks võtma 6 kuu palga s. o.dets.2002-mai2003
Puhkusearvestus 6 kuu järgi saab töötaja puhkusetasu vähem.
Ja kui tööandja ei ole ka töölepingus kirja pannud,et puhkust arvutada soodsamalt.
Kuidas käituda.



   
Tsiteeri
(@palk.ee)
Joined: 24 aastat tagasi
Postitused: 220
 

Puhkusetasu võib alati maksta rohkem kui vähem.
Raamatupidaja võiks tööandjaga kokku leppida, kuidas sellistes situatsioonides käituda, et töötaja ei saaks vähem puhkuse raha, kui on tema kuupalk.



   
ReplyTsiteeri