Notifications
Clear all
Üldine
4
Postitused
1
Kasutajad
0
Reageerimised
857
Vaatamised
Topic starter
03/11/2012 8:23 p.l.
töötan firmas üle kümne aasta.minu arvestuse järgi on mul saamata puhkust 112 päeva.mulle väidetakse,et need on aastast 2006 2008ja2009.viimased kaks aastat on puhkuse rahad ära makstud.kas on nii, etkäesoleva aasta puhkuse saad kätte,aga eelnevad lihtsalt jäävad.või antakse enne ära saamata puhkus ja siis käesoleva aasta eest.
05/11/2012 1:37 p.l.
Kokkuleppe asi mis puhkus enne kasutada.
Topic starter
05/11/2012 8:48 p.l.
kui tööandja arvab,et viimased maksab ja küll eelmised aeguvad.mis seisukoht siis võtta? Tahaks nagu kõik oma töötasud kätte saada.
05/11/2012 8:59 p.l.
töötasu oled vist ikka kätte saanud. Puhkusetasu ilma puhkamata ei tohigi maksta. Kirjuta avaldus 14 päeva ette ja mine puhka, siis saad ka rahad.