Jäta menüü vahele
Puhkusekohustus
 
Notifications
Clear all

Puhkusekohustus

2 Postitused
1 Kasutajad
0 Reageerimised
512 Vaatamised
(@Õpilane)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
  [#8622]

Kui arvestada puhkusekohustust seisuga 31.12.11 kas siis tuleb arvestamise aluseks võtta juuli-detsember??
Kas kindla kuupalgaga töötajate tuleb puhkusekohustuse arvestamisel kuupalk säilitada või arvutada nagu teistel keskmise järgi?



   
Tsiteeri
(@imelik)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Mina võtan juuni-nov., sest vajadus arvestada dets.kuus aga tehakse ka juuli-dets., ja üleüldse on see igaastane vaidlus.
Keskmise järgi.



   
ReplyTsiteeri