Jäta menüü vahele
puhkusenõude aegumi...
 
Notifications
Clear all

puhkusenõude aegumine

5 Postitused
1 Kasutajad
0 Reageerimised
366 Vaatamised
 asta
(@asta)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
  [#2500]

Tere

Teatavasti puhkusele nõudeõigus aegub al.01.01.2002. Kui tööaasta on 05.03.01-04.03.02 ja kasutamata on veel 1 kal. päev puhkust ning ei saa ka enam kasutada, siis kas on olemas niisugust leebemat lahendust, mis lubaks veel kasutada(näit. tööandja süü vms.).



   
Tsiteeri
 Maie
(@Maie)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Selle puhkusenõude aegumisega on nüüd küll selline asi,et suur sõnaõigus on tööandjal .
Nõudeõiguse aegumine võib tulla päevakorda sellises firmas kus on selline KÕVA ülemus kes lausa tähte närib. Ma arvan,et enamikes firmades sellest probleemi ei teki,sest see puhkus on ju tegelikult välja teenitud. Probleem võib tulla lahkumisel kui on kasutamata puhkust liiga palju. Mis ma keerutan- oleneb tööandjast,oleks mõistlik rääkida.



   
ReplyTsiteeri
 asta
(@asta)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Tänud



   
ReplyTsiteeri
 tiiu
(@tiiu)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

aga kui ülemus on nõus aegunud puhkust andma, kas see mingisugust lisa maksukohustust mulle või tööandjale kaasa ei too



   
ReplyTsiteeri
 Maie
(@Maie)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Oh ei, midagi niisugust!!!! Puhkuse arvestust peetakse tööandja poolt ja midagi halba ei tohiks juhtuda!



   
ReplyTsiteeri