Notifications
Clear all
Üldine
2
Postitused
1
Kasutajad
0
Reageerimised
967
Vaatamised
Topic starter
17/12/2013 5:31 p.l.
tere! olen töötanud ettevõttes 1 aasta ning puhanud olen selle aja sees 14 päeva kui töötatud oli 6 kuud. Nüüd aga aastanumber vahetub ja ma ei ole 2013 aasta teise poole puhkust veel võtnud. olen kuulnud, et eelneva kalendriaasta puhkusepäevi enam üle kanda ei saa. kas nüüd ei saagi puhkust võtta enne kui jälle 6 kuud töötatud?
17/12/2013 5:44 p.l.
2013 aasta eest kasutamata puhkusepäevad aeguvad alles 01.01.2015.
Teil on 2014 aastal õigus puhata 28p+kasutamata osa.