Jäta menüü vahele
puhkuseraha
 
Notifications
Clear all

puhkuseraha

4 Postitused
1 Kasutajad
0 Reageerimised
318 Vaatamised
 elen
(@elen)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
  [#3047]

Olen 17 a.töötasin suvel 3.07.06-28.08.06 abitöölisena .Kas selle aja eest on ettenähtud ka puhkuseraha saada või ei?



   
Tsiteeri
(@molly)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

on küll.alaealistel on aastas 35 p puhkust
35:12=2.91x2(tööl oldud kuud)=5,83 päeva eest pead saama puhkusekompensatsiooni(võib ümardada 6ks)



   
ReplyTsiteeri
 elen
(@elen)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Töölepingu lõpetamisel on märgitud:töötajale makstakse kompen.saamata jäänud põhipuhkuse päevade eest 3 tööpäeva ulatuses.Mitte 5,83päeva.Lepingus on märgitud tööle asumise ja lõpetamise kuupäev,omab see mingit tähendust.Kuidas seaduses kajastub alaealiste puh.tasustamist.



   
ReplyTsiteeri
(@molly)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

see on jah oluline mis kuupäevast mis kuupäevani tööleping kestis,selle järgi arvestataksegi puhkusekomp.päevi.



   
ReplyTsiteeri