Jäta menüü vahele
Puhkusest
 
Notifications
Clear all

Puhkusest

5 Postitused
1 Kasutajad
0 Reageerimised
350 Vaatamised
 Kaja
(@Kaja)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
  [#2541]

Palju on mul puhkust saada, kui ma alustasin tööd 01.08.2005 ja töölepingu lõpetan omal soovil 01.04.2006.



   
Tsiteeri
 mann
(@mann)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Sa mõtled vast puhkusekompensatsiooni, või võtad enne töölepingu lõpetamist puhkuse välja- igal juhul, seda tuleb sul 21 (9 kuud*2,33)päeva eest.



   
ReplyTsiteeri
 mann
(@mann)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Ai vabandust ei pannud tähele ei TL lõpp on 01.04, seega ikka 8 kuud*2,33= 19 päeva.



   
ReplyTsiteeri
(@tahaks ka teada?)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

eelmine aasta oli 5 juunist +3 lapse päeva.kui puhkus on antud tavaliselt(kollektivne) juunis,aga see aasta tahaks puhkust enne dekreeti minekut kui palju päevi lisaks saab ja kui mitu päeva on dekreetpuhkus?



   
ReplyTsiteeri
(@...tahaks ka teada?)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

orjenteeruv sünnikuup.oleks 15 nov.kui palju saan ennem seda puhkust ?



   
ReplyTsiteeri