Notifications
Clear all
Üldine
2
Postitused
1
Kasutajad
0
Reageerimised
258
Vaatamised
30/07/2007 2:53 p.l.
Kuidas arvutada puhkusetasu,kui töötaja on olnud haiguslehel poolest jaanuarist alates.
Puhkab augustis
30/07/2007 3:04 p.l.
Ikka jälle ja alati tuleb vaadata määrust PUHKUSETASU ARVUTAMISE KORD mis räägib nii:
§3 (2) Kui töö- või teenistussuhte peatumise tõttu ei ole töötajale kuue kuu jooksul palka makstud, arvutatakse päevatasu töötaja palgamäärast. Kui töölepingus, käskkirjas, korralduses ei ole palgamäära nimetatud, loetakse see võrdseks Vabariigi Valitsuse 15. augusti 2001. a määruse nr 275 «Keskmise palga arvutamise kord» kohaselt arvutatud keskmise palgaga aja eest, mil töötaja oli tööga kindlustatud.