Notifications
Clear all
Üldine
1
Postitused
1
Kasutajad
0
Reageerimised
351
Vaatamised
01/10/2009 7:38 p.l.
Kui eelneva perioodi jooksul on tööline olnud osalisel tööajal, kuidas siis tuleks puhkusetasu arvestada? Kas kalendripäevadest tuleb lisaks haiguspäevadele ja puhkusel olnud päevadele maha arvata ka need päevad mil ta tööl ei olnud seoses osalise tööajaga?