Notifications
Clear all
Üldine
2
Postitused
1
Kasutajad
0
Reageerimised
232
Vaatamised
Topic starter
05/03/2008 1:22 p.l.
Tere
minu nädalase puhkuse tasust, mis oli umbes 2125 võeti maha ka maksud. Kas see on õige?
05/03/2008 1:25 p.l.
Aga loomulikult on õige.