Jäta menüü vahele
Puhkusetasu õigeaeg...
 
Notifications
Clear all

Puhkusetasu õigeaegne maksmine

7 Postitused
1 Kasutajad
0 Reageerimised
517 Vaatamised
 Mark
(@Mark)
Joined: 21 aastat tagasi
Postitused: 5
Topic starter   [#1717]

Puhkuse alguspäev on 15.06
Kui nüüd inimene käib tööl 12tundi vahetustega ja tema töövahetuse eelviimane päev on 10.06-11.06.
Kas on õige maksta puhkuserahad 10.06 või 14.06?



   
Tsiteeri
 Mark
(@Mark)
Joined: 21 aastat tagasi
Postitused: 5
 

selles mõttes et kas seaduses mõeldakse töötaja eelviimast tööpäeva või üleüldist eelviimast tööpäeva
------------------
§24
(1) Puhkusetasu makstakse täies ulatuses hiljemalt eelviimasel tööpäeval enne puhkuse algust.



   
ReplyTsiteeri
(@kairi)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

14.06



   
ReplyTsiteeri
(@arvamus)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

10.06
14.06 ei ole ju kohe kuidagi eelviimane tööpäev



   
ReplyTsiteeri
 Mark
(@Mark)
Joined: 21 aastat tagasi
Postitused: 5
Topic starter  

www.raamtupidaja.ee -s arvatakse jällegi et 10.06.

see-see-on kui seadused tehakse sellised kaksitimõistetavad.
Ei ole see mul mitte esimene probleem nende puhke/tööaja
seadustega.Piisaks ainult ühe sõna (TÖÖTAJA) lisamisest ja asi olekski selge

Puhkusetasu makstakse täies ulatuses hiljemalt TÖÖTAJA eelviimasel tööpäeval enne puhkuse algust.

PS.Asutus maksab siiski järjekindlalt ÜLEÜLDISELT eelviimasel päeval ja tihti ka üldse puhkuse 1 päeval



   
ReplyTsiteeri
 Mark
(@Mark)
Joined: 21 aastat tagasi
Postitused: 5
Topic starter  

www.raamtupidaja.ee -s arvatakse jällegi et 10.06.

see-see-on kui seadused tehakse sellised kaksitimõistetavad.
Ei ole see mul mitte esimene probleem nende puhke/tööaja
seadustega.Piisaks ainult ühe sõna (TÖÖTAJA) lisamisest ja asi olekski selge

Puhkusetasu makstakse täies ulatuses hiljemalt TÖÖTAJA eelviimasel tööpäeval enne puhkuse algust.

PS.Asutus maksab siiski järjekindlalt ÜLEÜLDISELT eelviimasel päeval ja tihti ka üldse puhkuse 1 päeval



   
ReplyTsiteeri
 Mark
(@Mark)
Joined: 21 aastat tagasi
Postitused: 5
Topic starter  

www.raamtupidaja.ee -s arvatakse jällegi et 10.06.

see-see-on kui seadused tehakse sellised kaksitimõistetavad.
Ei ole see mul mitte esimene probleem nende puhke/tööaja
seadustega.Piisaks ainult ühe sõna (TÖÖTAJA) lisamisest ja asi olekski selge

Puhkusetasu makstakse täies ulatuses hiljemalt TÖÖTAJA eelviimasel tööpäeval enne puhkuse algust.

PS.Asutus maksab siiski järjekindlalt ÜLEÜLDISELT eelviimasel päeval ja tihti ka üldse puhkuse 1 päeval



   
ReplyTsiteeri