Jäta menüü vahele
Puhkuste andmise jä...
 
Notifications
Clear all

Puhkuste andmise järjekord

6 Postitused
1 Kasutajad
0 Reageerimised
482 Vaatamised
(@kusti)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
  [#8171]

Mis järjekorras annate puhkust? Ja kuidas inimene peaks avaldusele märkima mis perioodi puhkust tahab? Sisuliselt on ju hetkel kolm erinevat võimalust - 2011,2010 ja "vana" puhkus, ja TLS järgi on poolte kokkulepe!?



   
Tsiteeri
(@imelik)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Esimesena aeguv kõigepealt, puhkuse ajakavas märgime meie aga avaldusele kirja see periood mille puhkust puhkab.



   
ReplyTsiteeri
 mai
(@mai)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Esmalt läheb alati jooskva aasta eest, siis alles kasutamata jäägid.



   
ReplyTsiteeri
(@imelik)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

to mai
Ära aja pada.



   
ReplyTsiteeri
(@maile lugemist)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0

   
ReplyTsiteeri
(@kusti)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

nüüd ei saanud päris aru...meil on puhkuskava kus märgitakse millal puhatakse ja palju päevi. Enne puhkusele minekut kirjutab töötaja ju ikka ka eraldi avalduse ( kuna meil erineb reaalne puhkus tihti kavast ),aga telliski küsimus kas "sundida" inimesi ise märkima mis perioodi puhkavad ( see ajab asja vist väga segaseks), vaid lihtsalt leppidagi firmasiseselt kokku,et arvestatakse esmalt aeguva puhkuse kaupa, nii et töötajale kasulikum ja lihtsam oleks.



   
ReplyTsiteeri