Jäta menüü vahele
rahad kõik sassis.....
 
Notifications
Clear all

rahad kõik sassis...

3 Postitused
1 Kasutajad
0 Reageerimised
1,119 Vaatamised
 kati
(@kati)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
  [#286]

Kas keegi oskab vastata?
Kuidas toimub dekreedirahade väljamaksmine?
Kas esimene kord 70 päeva enne oletatavat sündi? Ja teist korda päev peale lapse sündi?
Või esimene kord siis kui laps sünnib ja teist korda siis kui sünnist on 70 päeva möödunud.



   
Tsiteeri
 Eeva
(@Eeva)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

"Dekreediraha" makstakse välja sünnituslehe alusel 30 päeva jooksul alates päevast, mil sünnitusleht jõuab Haigekassasse. Sünnitusleht väljastatakse ikka 140 päevaks, ei ole küll kuulnud, et seda oleks poolitatud. Ja Haigekassa maksab ikka korraga terve lehe välja, seega korraga 140 päeva eest.



   
ReplyTsiteeri
 kati
(@kati)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Suur tänu, sain nüüd lõpuks selgeks. Lihtsalt raamatupidaja ütles, et makstakse kahes osas. Ja et teine pool alles siis kui laps sündinud



   
ReplyTsiteeri