Notifications
Clear all
Üldine
3
Postitused
1
Kasutajad
0
Reageerimised
1,119
Vaatamised
14/08/2003 7:55 p.l.
Kas keegi oskab vastata?
Kuidas toimub dekreedirahade väljamaksmine?
Kas esimene kord 70 päeva enne oletatavat sündi? Ja teist korda päev peale lapse sündi?
Või esimene kord siis kui laps sünnib ja teist korda siis kui sünnist on 70 päeva möödunud.
15/08/2003 10:59 e.l.
"Dekreediraha" makstakse välja sünnituslehe alusel 30 päeva jooksul alates päevast, mil sünnitusleht jõuab Haigekassasse. Sünnitusleht väljastatakse ikka 140 päevaks, ei ole küll kuulnud, et seda oleks poolitatud. Ja Haigekassa maksab ikka korraga terve lehe välja, seega korraga 140 päeva eest.
18/08/2003 4:17 p.l.
Suur tänu, sain nüüd lõpuks selgeks. Lihtsalt raamatupidaja ütles, et makstakse kahes osas. Ja et teine pool alles siis kui laps sündinud