Jäta menüü vahele
RASEDAKS
 
Notifications
Clear all

RASEDAKS

3 Postitused
1 Kasutajad
0 Reageerimised
1,209 Vaatamised
(@KERLY)
Joined: 23 aastat tagasi
Postitused: 7
Topic starter   [#219]

TERE!SOOVIKS SELLIST ASJA TEDA,ET KUI MUL ON PRAEGU 2AASTANE LAPS JA SOOVIN ENNE LAPSE 3AASTASEKS SAAMIST UUE LAPSE SAADA KAS SAAN KA MINGEID DEKREEDIRAHASID,VÕI OLEKS KASULIK ENNEM TÖÖL KÄIJA,JA KUI KAUA PEAKS TÖÖL KÄIMA ,ET NORMAALSELT DEKREEDIRAHASID SAADA?



   
Tsiteeri
(@kristi)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Vastus oleks sulle sama mis Erika´legi :
terve kalendriaasta (jaanuar - detsember), sest raha arvestatakse eeleneva kalendriaasta maksude järgi. Seega on sul kõige kasulikum minna tööle jaanuaris ja ka dekreeti jääda jaanuaris, siis ei jää sisse ühtegi miinimumi järgi arvestatavat kuud.

P:S Kui sul aega siis vaata vanad foorumid läbi - seda teemat on juba küllalt jahutud ja lahatud ja vastatud.



   
ReplyTsiteeri
(@kerly)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

aitähhhhh



   
ReplyTsiteeri