Notifications
Clear all
Üldine
2
Postitused
1
Kasutajad
0
Reageerimised
859
Vaatamised
Topic starter
16/06/2012 2:41 p.l.
tere, kas me peame arsti arvel olema et saada vanemahüvitus?
16/06/2012 2:56 p.l.
Rase ei saa vanemahüvitist, laps peab ikka sündinud olema ja siis tuleb pöörduda Sotsiaalkindlustusameti pensioniametisse, kuhu esitatakse avaldus. Kaasa tuleb võtta pass või ID kaart ja lapse sünnitunnistus.
http://www.sm.ee/sinule/perele/vanemahuvitis.html