Notifications
Clear all
Üldine
2
Postitused
1
Kasutajad
0
Reageerimised
324
Vaatamised
Topic starter
02/10/2006 2:52 p.l.
Kas raseduspuhkusele jäämisel peab tööandjale lisaks arstitõendile veel ka lasehoolduspuhkusele jäämise avalduse esitama?
02/10/2006 3:05 p.l.
Lapsehoolduspuhkuse avalduse pead esitama hiljemalt sünnituspuhkuse viimasel päeval. Enne lapse sündi ei saagi sa seda esitada, kuna ei ole teada lapse sündimise päev ja seega ka lapsehoolduspuhkuse lõpupäev.