Jäta menüü vahele
riigipüha lisatasu?
 
Notifications
Clear all

riigipüha lisatasu?

6 Postitused
1 Kasutajad
0 Reageerimised
425 Vaatamised
(@monika)
Joined: 21 aastat tagasi
Postitused: 2
Topic starter   [#1739]

töölepingus on kokku lepitud tunnitasu. Riigipühal töötatakse ka õhtusel ja öisel ajal.

Kas topelt makstakse ainult põhipalk või korrutatakse kahega ka lisatasu õhtusel ja öisel ajal töötamise eest?



   
Tsiteeri
 mjau
(@mjau)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

ikka ainult kokkulepitud tunnitasu



   
ReplyTsiteeri
(@monika)
Joined: 21 aastat tagasi
Postitused: 2
Topic starter  

Kas Te oskate viidata ka alust?
Oleme maksnud riigipühade öise tunni eest:
tunnipalk (nt.) 20 krooni+
riigipüha lisatasu 20 krooni+
öise töö lisatasu 4 krooni.

Töötajad esitasid suulise avalduse ka öise lisatasu topelt maksmiseks, seadus on suhteliselt ebamääraselt sõnastatud

🙁



   
ReplyTsiteeri
(@arvamus)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Riigipühal tehtud töö eest makstakse vähemalt KAHEKORTSELT, olenemata sellest, kas töötati graafikukohaselt või graafikuväliselt.

riigipüha lisatasu peaks olema 40 krooni.

riigipüha öise töö lisatasu peaks ka olema vähemalt kahekordne 8 krooni.



   
ReplyTsiteeri
 Marx
(@Marx)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Riigipühal töötamise eest makstakse LISATASU 100% töölepingus näidatud tunnitasumääralt.
Öise töötamise eest makstav 20% on samuti LISATASU ning seda topelt maksma ei pea sest LISATASULE LISATASU juurde ei arvestata.



   
ReplyTsiteeri
(@Tsura)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Marxiga nõus. Põhipalgale arvestatakse 100% lisatasu ning saadud lisatasu ja lisatasu õhtuse ja öötöö eest liidetakse.



   
ReplyTsiteeri