Jäta menüü vahele
salongil uus omanik...
 
Notifications
Clear all

salongil uus omanik....

4 Postitused
1 Kasutajad
0 Reageerimised
287 Vaatamised
(@uudishimulik)
Joined: 19 aastat tagasi
Postitused: 2
Topic starter   [#4191]

seoses salongi myygiga toimus ka omaniku vahetus millega kaasnes ka yhelt firmalt teisele yleviimine.omanikuks on uus firma (teise nimega
kui kaua on õigus töötajal töötada vana lepinguga kui vanas lepin on (määramata ajaks)?
kas seoses vana lepingu ja uue alla kirjutamisega , kaasnevad kamingid hyvitised vmm????
(mingil pohjusel surutakse uusi t-lepinguid peale)
kas voib pakkuda uus tööandja madalamat töötasu kui oli vana lepinguga sama töö eest?



   
Tsiteeri
(@imelik)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Ettevõtte ülemineku korral lähevad töötaja koos oma kehtivate töölepingutega uuele omanikule üle.

http://www.palk.ee/artikkel.php?uid=604



   
ReplyTsiteeri
(@uudishimulik)
Joined: 19 aastat tagasi
Postitused: 2
Topic starter  

aga meile pakutakse uusi töölepinguid , vastasel juhul kui me pole nous alla kirjutama siis tuleb kirjutada lahkumisavaldus...!!!



   
ReplyTsiteeri
(@imelik)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Ainult rumal töötaja kirjutab alla nn. uuele töölepingule mis talle ei sobi ja veel rumalam kirjutab lahkumis avalduse kui lahkuda ei soovi. Tutvuda tuleb seadustega, et kaitsta ma õigusi, alusta Töölepinguseadusest



   
ReplyTsiteeri