Jäta menüü vahele
segadus
 
Notifications
Clear all

segadus

3 Postitused
1 Kasutajad
0 Reageerimised
242 Vaatamised
 kiku
(@kiku)
Joined: 18 aastat tagasi
Postitused: 1
Topic starter   [#4947]

Olen väheke segaduses.Kui maksan välja jaanuarikuus detsembrikuu töötasu, siis mis on maksuvabatulu summaks? Kas 2000.- või 2250.-? Tulumaksu protsent on küll 21%, aga see maksuvaba summa suurus on segane.



   
Tsiteeri
(@imelik)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

2250



   
ReplyTsiteeri
(@Minks)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

imelikul muidugi õigus..
tahtsin lihtsalt selgitada, et Eestis maksustatakse väljamakse ja kuna välja maksad detsembri palga jaanuaris siis arvestadki 2250 TM-vabaks miinimumiks.



   
ReplyTsiteeri