Notifications
Clear all
Üldine
3
Postitused
1
Kasutajad
0
Reageerimised
242
Vaatamised
Topic starter
21/01/2008 1:35 p.l.
Olen väheke segaduses.Kui maksan välja jaanuarikuus detsembrikuu töötasu, siis mis on maksuvabatulu summaks? Kas 2000.- või 2250.-? Tulumaksu protsent on küll 21%, aga see maksuvaba summa suurus on segane.
21/01/2008 1:45 p.l.
2250
21/01/2008 3:23 p.l.
imelikul muidugi õigus..
tahtsin lihtsalt selgitada, et Eestis maksustatakse väljamakse ja kuna välja maksad detsembri palga jaanuaris siis arvestadki 2250 TM-vabaks miinimumiks.