katsaeg läbi. firma suleb uksed,kuna töötas kahjumiga.Nüüd selgus,et firma nimi jääb samaks,muutub kaupluse nimi,asukoht(kolib ühest linnaotsast -teise).Üks töökoht likvideeritakse,ja juhatajast saab nii juhataja ,kui müüja.Kas töötaja on kohustatud vastu võtma pakkumise? kui keeldub,kas siis ka makstake koondamisrahasid????Ootame professionaalset nõu.
https://www.riigiteataja.ee/ert/act.jsp?id=12850753
Ehk loe läbi Töölepingu Seadus oli vist 5 peatükk 4jagu
Professionaalset nõu saad Tööinspektsiooni juristilt sest iga tööalane juhtum on oma nüanssidega ja vajab erilähenemist. Ei saa anda stamplahendeid. Kuid alustada võid sellest et loed läbi oma töölepingu ja siis võtad arvesse et töölepingut saab muuta vaid kokkuleppel, kahepoolselt. Siis loe läbi töölepinguseadus ja mõtle kuhu alla sinu juhtum läheb (töölepingus kokkulepitud tingimuste rikkumine)ja vastavad võimalused näiteks prgh 82