Jäta menüü vahele
Segadus palgaga
 
Notifications
Clear all

Segadus palgaga

3 Postitused
1 Kasutajad
0 Reageerimised
467 Vaatamised
(@Pille)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
  [#1501]

palun aidake.
kui mu töölepingus on kirjas, et mu palk on X krooni neto ja eraldi punktina on määratud igakuine vaikimistasu X krooni.
kas siis vaikimistasu tuleb arvestada neto või brutona? seal puudub vastav märge.

tööandja on ka netopalga brutona arvestanud, ometi töölepingus on kokku lepitud ja kirjas NETO.



   
Tsiteeri
(@Vello)
Joined: 15 aastat tagasi
Postitused: 1
 

Mis on vaikimistasu ja mis seadusega see sätestatud on? Tahaks selle kohta rohkem teada.



   
ReplyTsiteeri
 .
(@.)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

lepingus peavad olema kõik tasud bruto, nii nõuab TLS. Tööandja võib töötajale mistahes nimetusega lisatasusid maksta, ei pea need kõik olema kusagil seaduses kirjas. Ei ole keelatud maksta näiteks ilusate siniste silmade eest lisatasu :).



   
ReplyTsiteeri