Jäta menüü vahele
Segaduses
 
Notifications
Clear all

Segaduses

1 Postitused
1 Kasutajad
0 Reageerimised
304 Vaatamised
(@Murelik)
Joined: 20 aastat tagasi
Postitused: 2
Topic starter   [#3267]

Töötajal on võimalik tulla detsembris üheks kuuks tööle appi.
Töötaja saab praegult emapalka (viimane vanemahüvitisetasu laekub detsembris) aga töötasu maksaksime välja järgneval kuul nagu tavaks meil (seega jaanuaris).
Tean, et Pensioniametile peab töötaja teatama kui on saanud lisa tulu. Aga tulu saadakse ju tegelt jaanuaris, siis peaks ju töötaja olema juba lapsehoolduspuhkusel? Kuidas peaks raamatupidaja toimima? Kas detsembrikuuks tuleb töötaja haigekassas arvelevõtta?

Ette tänades



   
Tsiteeri