Jäta menüü vahele
sõiduki kompensatsi...
 
Notifications
Clear all

sõiduki kompensatsioon

4 Postitused
1 Kasutajad
0 Reageerimised
1,104 Vaatamised
(@kusti)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
  [#9080]

tere,
kas saab taotleda isikliku sõiduki kasutamise kompensatsiooni firmalt, kui on käsundusleping? Mitte tööleping?



   
Tsiteeri
(@imelik)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Taotleda saab küll aga firma ei saa seda maksuvabalt hüvitada.



   
ReplyTsiteeri
(@kusti)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

kas põhjusel,et hüvitada saab töötajate kulutusi, mitte käsundisaaja omi? Aitäh!



   
ReplyTsiteeri
(@imelik)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Põhjusel, et
https://www.riigiteataja.ee/akt/109102012008
§ 1. Reguleerimisala
(1) Määruses sätestatakse ametniku, töötaja või juriidilise isiku juhtimis- või kontrollorgani liikme teenistus-, töö- või ametiülesannete täitmisel isikliku sõiduauto kasutamise kohta arvestuse pidamise ja kulude maksuvaba hüvitise maksmise kord.



   
ReplyTsiteeri