Notifications
Clear all
Üldine
2
Postitused
1
Kasutajad
0
Reageerimised
342
Vaatamised
Topic starter
31/08/2009 1:57 p.l.
Töötaja puhkab terve kuu (01.09-30.09), puhkusetasu makstakse välja aug-s ja augusti töötasu sept-s. Kuna sept-s ei tööta, ei toimu okt-s ühtegi väljamakset talle. Kas sots.maksu miinimumilt peab ikkagi maksma?
31/08/2009 2:15 p.l.
Ei pea.
Ära unusta okt.maksuvaba tulu kasutamast lisaks nov.kuu omale nov.kuu väljamakselt.