Jäta menüü vahele
Summeeritud tööaeg ...
 
Notifications
Clear all

Summeeritud tööaeg ja lühem tööpäev

2 Postitused
1 Kasutajad
0 Reageerimised
898 Vaatamised
 Mann
(@Mann)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
  [#9004]

Kuidas õige on. Töötaja töötab sumeeritud tööajaga- 3 kuune periood. 23. veebruaril tekib tal 3 ületundi. Kas need 3 tundi tuleb igal juhul hüvitada, olenemata sellest, et 3 kuu peale normtundidest üle tunde ei tule? Kuidas selle 3 tunniga ikkagi on? Tänud.



   
Tsiteeri
(@imelik)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

ületunnid ju selguvad alles 3 kuu järel, ei tule neid 3h eraldi hüvitada.



   
ReplyTsiteeri