Jäta menüü vahele
sünnitishüvitis
 
Notifications
Clear all

sünnitishüvitis

5 Postitused
1 Kasutajad
0 Reageerimised
1,078 Vaatamised
 kati
(@kati)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
  [#293]

On ikka asju millest tavainimesed veel aru ei saa. Kas sünnitishüvitis ongi rahvakeeles dekreediraha? Sünnitishüvitise periood seega dekreediperiood? Või on see veel mingisugune eraldi nimetus millelegi muule? Juhul kui sünnitishüvitise periood on dekreet, siis kas sünnitishüvitise periood lõpeb tavaliselt 70 päeva pärast sünnitust?



   
Tsiteeri
 MM
(@MM)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Vat sellist asja küll ei ole vist olemas nagu sünnitishüvitis. On olemas sünnitushüvitus ehk rahvakeeli dekreedirahad.



   
ReplyTsiteeri
 kati
(@kati)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

vabandust, mõtlesingi sünnitushüvitist. Väike sõnavääratus, olen harjunud sõnaga dekreediraha ja dekreediperiood. Kas siis dekreediperiood ehk sünnitushüvitise periood lõppeb tavaliselt 70 päeva pärast lapse sündi?
Kui nii, siis emapalka hakatakse maksma alles 71 päeva pärast lapse sündi?



   
ReplyTsiteeri
(@erika)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Nii ongi, sest selle 70 päeva eest oled hüvitise juba kätte saanud.



   
ReplyTsiteeri
 kati
(@kati)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

aitäh erika, nii ma arvasingi.



   
ReplyTsiteeri