Jäta menüü vahele
sünnitushüvitis ja ...
 
Notifications
Clear all

sünnitushüvitis ja emapalk

2 Postitused
1 Kasutajad
0 Reageerimised
289 Vaatamised
 mann
(@mann)
Joined: 19 aastat tagasi
Postitused: 1
Topic starter   [#4106]

Kas olen õigesti aru saanud:
Kui lähen hiljemalt 30 päeva enne tähtaega sünnituspuhkusele, siis saan ma seda täies ulatuses 140 päeva? Kui lähen hiljem, siis arvestatakse need päevad hüvitisest maha?
Kui sünnituspuhkus (140 päeva siis)lõpeb 2008 jaanuaris, siis kas emapalka hakkan saama 2007 sotsiaalmaksustatud tulu järgi? Äitäh.



   
Tsiteeri
(@imelik)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

1;2 küsimus - Jah nii. http://www.haigekassa.ee/kindlustatule/hyvitised/synnitus/

3 küsimus - Jah 2007a. sots.maksuga maksustatud tulude järgi, sest vanemahüvitisele tekib õigus aastal 2008.



   
ReplyTsiteeri