Jäta menüü vahele
tähtajaline leping
 
Notifications
Clear all

tähtajaline leping

2 Postitused
1 Kasutajad
0 Reageerimised
507 Vaatamised
 nips
(@nips)
Joined: 14 aastat tagasi
Postitused: 1
Topic starter   [#8584]

Tere,minul on sõlmitud tööandjaga tähtajaline leping 16.07.2011-31.12.2011.kas see tähendab et minu töösuhe tööandjaga on lõppenud?Kontrollisin oma ravikindlustust see kehtib kuni 02.02.2012 s.t.2kuud peale töölepingu lõppemist,või pikeneb tööleping automaatselt?



   
Tsiteeri
 .
(@.)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

ravikindlustus kehtibki 2 kuud peale töösuhte lõppu. Tähtajaline leping lõpeb ikka tähtajal, kui seda ei ole pikendatud. Automaatselt see niisama ei pikene.



   
ReplyTsiteeri