Jäta menüü vahele
Tähtajaline leping ...
 
Notifications
Clear all

Tähtajaline leping ja kuni 3.aasta ema

2 Postitused
1 Kasutajad
0 Reageerimised
330 Vaatamised
(@verjonika)
Joined: 17 aastat tagasi
Postitused: 2
Topic starter   [#6849]

Tere, küsimus on selline, olen kuni juuli lõpuni dekreetpuhkuses, pärast korralikuses puhkuses kuni 28.08.2009, minu tähtajaline leping lõpeb 31.08.09 (see on pikendatud 2. aastaks). Kas see võib tähendada, et kui minu tööandja ei taha pikendada jälle lepingut, siis ma ei saa saata ka vanemahüvitist? Töötan sellises ametis ja firmas alates 01.09.07. Suur tänu!



   
Tsiteeri
(@imelik)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Ei tähenda, saad vanemahüvitist igaljuhl. Tööandja ei pea TL pikendama ja uue seadusega tähtajaline leping tunduvalt karmim talle poleks see kasuliki.



   
ReplyTsiteeri