Notifications
Clear all
Üldine
2
Postitused
1
Kasutajad
0
Reageerimised
329
Vaatamised
Topic starter
27/10/2006 12:22 p.l.
Tähtajaline tööleping tehti 1.oktoobrist kuni 15. oktoobrini. Lepingus on kirjas et palka makstakse järgneva kuu 3. kuupäeval. Kas siis on õige, et ma ei ole praeguseks (27.okt) tehtud töö eest palka ja lõpparvet saanud ja pean ootama 3.novembrini? Või kehtib see ainult siis, kui leping on piisaval pikk, et ulatuks järgmisse kuusse? Kuna tean, et firmal on ka makseraskused, siis tahaks võimalikult ruttu oma raha kätte saada. Mõtlen, et kas seda siis on üldse alust enne 3.11 nõuda?
27/10/2006 1:20 p.l.
Te oleksite pidanud kõik rahad/lõppurahad saama 15 okt. kui leping lõpetati.
Kuidagi imelik, leping 15 päevaks aga palga maksmine pannakse kirja kes teab millal.