Jäta menüü vahele
tähtajaline töölepi...
 
Notifications
Clear all

tähtajaline tööleping ja palk

2 Postitused
1 Kasutajad
0 Reageerimised
329 Vaatamised
 Liis
(@Liis)
Joined: 20 aastat tagasi
Postitused: 1
Topic starter   [#3192]

Tähtajaline tööleping tehti 1.oktoobrist kuni 15. oktoobrini. Lepingus on kirjas et palka makstakse järgneva kuu 3. kuupäeval. Kas siis on õige, et ma ei ole praeguseks (27.okt) tehtud töö eest palka ja lõpparvet saanud ja pean ootama 3.novembrini? Või kehtib see ainult siis, kui leping on piisaval pikk, et ulatuks järgmisse kuusse? Kuna tean, et firmal on ka makseraskused, siis tahaks võimalikult ruttu oma raha kätte saada. Mõtlen, et kas seda siis on üldse alust enne 3.11 nõuda?



   
Tsiteeri
(@imelik)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Te oleksite pidanud kõik rahad/lõppurahad saama 15 okt. kui leping lõpetati.

Kuidagi imelik, leping 15 päevaks aga palga maksmine pannakse kirja kes teab millal.



   
ReplyTsiteeri