Notifications
Clear all
Üldine
2
Postitused
1
Kasutajad
0
Reageerimised
449
Vaatamised
07/04/2011 1:13 p.l.
Kui töötajaga sõlmitakse tähtajaline tööleping (näit 6 kuud) kas sellisel töölepingul peab olema veel punkt:Pidevat tööstaaži tööandja juures arvutatakse alates ....
07/04/2011 1:23 p.l.
Ei pea seda ka tava lepingu korral olema, töölepingu sõlmimise ja töötaja tööle asumise aeg peab olema ja tähtajalisel lisaks töölepingu kestus ja tähtajalise töölepingu sõlmimise põhjus.