Jäta menüü vahele
tähtajaline töölepi...
 
Notifications
Clear all

tähtajaline tööleping ja puhkusegraafik

2 Postitused
1 Kasutajad
0 Reageerimised
613 Vaatamised
 hela
(@hela)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
  [#8645]

Kas tööline, kes on vormistatud tööle tähtajalise töölepinguga (näit 31.05.2012) peab kandma puhkuste ajagraafikusse?
Saan nii aru, et töölepingu lõppedes saab ta saamata puhkuse päevade eest tasulist kompensatsiooni ja graafikusse kanda ei ole teda mingit alust.



   
Tsiteeri
(@imelik)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Oleneb ju ikka TL kestusest, sest peale kuus kuud töötamist on ka temal õigus puhkust kasutada.



   
ReplyTsiteeri