Jäta menüü vahele
tähtajaline töölepi...
 
Notifications
Clear all

tähtajaline tööleping ja rasedus

3 Postitused
1 Kasutajad
0 Reageerimised
766 Vaatamised
(@triku)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
  [#839]

Olen 3ndat kuud rase ja mu tööleping lõppeb 30.06.2004 (ei ole enam katseaeg).Kas tööandjal ongi õigus see nii lihtsalt lõpetada?Raske on ju leida uut tööd sellises olukorras.On mul mingeid võimalusi säilitada senine töö?



   
Tsiteeri
 mari
(@mari)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Kumb siis: kas lõpeb tööleping või katseaeg? Need on ikka täiesti erinevad asjad.



   
ReplyTsiteeri
 mall
(@mall)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Kui tööleping on tähtajaline, siis sel tähtajal ta ka lõpeb. Töö on tehtud ja aidaa.
Tööandja ei ole sotsiaaltöötaja, et peaks arvestama töötaja "olukorra" muutustega ja hakkama seetõttu talle uut töökohta otsima.



   
ReplyTsiteeri