Jäta menüü vahele
tähtajalise töölepi...
 
Notifications
Clear all

tähtajalise töölepingu lõppemine

1 Postitused
1 Kasutajad
0 Reageerimised
417 Vaatamised
 hela
(@hela)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
  [#8136]

Töötajaga on sõlmitud tähtajaline leping, ning viimane tööpäev on 23.dets 2010. Leping oli kehtiv 4 kuud- kas töölepingu lõppemisel saab töötaja ka puhkuse kompensatsiooni nende 4 kuu eest?



   
Tsiteeri