Jäta menüü vahele
tähtajalise töölepi...
 
Notifications
Clear all

tähtajalise töölepingu ülesütlemine

2 Postitused
1 Kasutajad
0 Reageerimised
394 Vaatamised
 aivi
(@aivi)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
  [#7895]

Töötaja tuli tööle 1. juuli. Tööleping on sõlmitud tähtajaliselt 5-kuuks. Töötaja puudub pidevalt etteteatamata töölt. 7. juuli sai tehtud kirjalik hoiatus, siis oli kaks päeva tööl ja esmaspäevast pole jälle tööle ilmunud. Soov on lõpetada tööleping. Kas paragrahv on siis 88 punkt 3)? TLS paragrahv 74 punkt 3) alusel võiks nõuda töötajalt ka hüvitist? Kuidas seda arvestada kui tema tunnihinne on 30 kr? Kas siis tuleb arvestada seni välja teenitud töötasu ja kas lõpparvest võib kinni pidada kahju hüvitise? või kuidas....



   
Tsiteeri
(@imelik)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

§88(1)3) sobib jah.
Võib küll kahjuhüvitist nõuda aga lõpparvest saab kinnipidada vaid siis kui töötaja on selleks kirjaliku nõusoleku andnud, nõusolekut pole siis nõudega TVK või kohtusse.



   
ReplyTsiteeri