Jäta menüü vahele
Täiendav lapsepuhku...
 
Notifications
Clear all

Täiendav lapsepuhkus

2 Postitused
1 Kasutajad
0 Reageerimised
248 Vaatamised
(@Maris)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
  [#4901]

Tere!
Minu mure on selline: koostan puhkuste ajakava.
Kui töötaja puhkus lõpeb kolmapäeval ja tal on alla 14-aastane laps, on tal õigus välja võtta 3 tööpäeva lisaks täiendavat lapsepuhkust. Näiteks töötaja soovib puhata 14 päeva 3.-16. aprill 2008. Töötaja soovib sinna otsa ka need 3 lisa päeva. Kuid jutt on tööpäevadest. Kas puhkus kestab siis kuni 21. aprillini, k.a.? Või 19. aprillini? Palun aidake!



   
Tsiteeri
(@imelik)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Kui 19 ja 20 tal puhkepäevad siis puhku viimane päev koos lapsepäevadega 21.aprill.



   
ReplyTsiteeri