Notifications
Clear all
Üldine
2
Postitused
1
Kasutajad
0
Reageerimised
248
Vaatamised
15/01/2008 3:55 p.l.
Tere!
Minu mure on selline: koostan puhkuste ajakava.
Kui töötaja puhkus lõpeb kolmapäeval ja tal on alla 14-aastane laps, on tal õigus välja võtta 3 tööpäeva lisaks täiendavat lapsepuhkust. Näiteks töötaja soovib puhata 14 päeva 3.-16. aprill 2008. Töötaja soovib sinna otsa ka need 3 lisa päeva. Kuid jutt on tööpäevadest. Kas puhkus kestab siis kuni 21. aprillini, k.a.? Või 19. aprillini? Palun aidake!
15/01/2008 4:31 p.l.
Kui 19 ja 20 tal puhkepäevad siis puhku viimane päev koos lapsepäevadega 21.aprill.