Jäta menüü vahele
Tasemekoolitus
 
Notifications
Clear all

Tasemekoolitus

5 Postitused
1 Kasutajad
0 Reageerimised
356 Vaatamised
 Inga
(@Inga)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
  [#7199]

Kas tasemekoolituse õppeperioodi hakkatakse lugema sept.-maini või jaan.-dets. Täiskasvanute koolitusseadusest ei loe perioodi välja.Nüüd saab keskmist palka 20 päeva ja edasi miniimum palka. Kas on nii?



   
Tsiteeri
(@imelik)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

§8(2) Koolitusel osalemiseks antakse töötajale või avalikule teenistujale koolitusasutuse teatise alusel õppepuhkust kuni 30 kalendripäeva KALENDRIAASTA jooksul.

Edasi miinimumi ei saa.



   
ReplyTsiteeri
 Inga
(@Inga)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

§8p.3 on tasemekoolituse kohta ja ütleb, et 20 päeva ja p.4 tasemekoolituse lõpetamisel veel 15 päeva miinimum palka.

Aga kuidas perioodi ikkagi arvestatakse.



   
ReplyTsiteeri
 Inga
(@Inga)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Vabandan, panin nüüd alles tähele, et periood on kalendriaasta s.o. jaanuarist-detsembrini.



   
ReplyTsiteeri
 Eva
(@Eva)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Kuidas siis poole aasta pealt arvestada. Kas nüüd tuleb siis 2009 aasta jaanuarist arvestada kuigi eelmine seadus ütles,et arvestatakse õppeperioodi sept.-mai



   
ReplyTsiteeri