Jäta menüü vahele
tasu "proovipäeva e...
 
Notifications
Clear all

tasu "proovipäeva eest"

3 Postitused
1 Kasutajad
0 Reageerimised
401 Vaatamised
(@õpilane)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
  [#7916]

Kas on normaalne, et restorani töölesoovija teeb 3 vahetust pikkusega 12 tundi ja selle eest ei ole kohustust tasu maksta?



   
Tsiteeri
(@imelik)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Ei ole normaalne aga kõik oleneb ka sellest milles ja kuidas kokku leppisite.



   
ReplyTsiteeri
 M
(@M)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Selles ongi asi, et kokkuleppe oli suuline, et teha kolm proovipäeva, siis otsustatakse tööle vormistamine. Kui inimene antud kohale ei sobinud, siis tõenäoliselt on see aru saada juba esimese proovipäevaga.



   
ReplyTsiteeri