Notifications
Clear all
Üldine
2
Postitused
1
Kasutajad
0
Reageerimised
322
Vaatamised
06/06/2009 7:55 p.l.
Kas kaitseteenistuses viibides võib mulle tööandja maksta töötasu igakuiselt(tööandjaga kokkuleppel), kuna puhkusel käies saan päeva paar tööasju toimetada arvutiga?
06/06/2009 11:25 p.l.
Ei tea ja ei näe põhjust miks ei võiks.