Notifications
Clear all
Üldine
2
Postitused
1
Kasutajad
0
Reageerimised
259
Vaatamised
22/03/2008 5:15 p.l.
Tervist targad,mul oleks nüüd teie arvamust vaja ,kui sul on konto pangas arestitud ,kas mul oleks voimalik töötukindlustust kätte saada ja kui se tuleb valismaalt iga kuu umbes 15000 kr ,slline kusimus kas riik voib mult koik ara votta voi jatab mulle ka midagi ja kui jatab kui palju ja kas ultse toetust voib ara votta?tanan vasta,mast