Jäta menüü vahele
Notifications
Clear all

TERE

3 Postitused
1 Kasutajad
0 Reageerimised
464 Vaatamised
(@helina)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
  [#8342]

selline kusimus, kas kogumispen makstakse min palgalt v sellelt palju olen valja teeninud, ehk olen poole kohaga tool, ei teeni min palka, kuid kogumispen maksan ikka min palgalt?



   
Tsiteeri
(@imelik)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Kuidas sina küll kohustusliku kogumispensioni suuremalt töötasult maksad kui tegelik töötasu brutos sul on?
2% või 1% olenevalt kas eelmisel aastal jätkasid peetakse kinni sinu bruto töötasult, oled vist millegist valesti aru saanud.



   
ReplyTsiteeri
(@helina)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

aitah, seda oligi vaja teada.



   
ReplyTsiteeri