Jäta menüü vahele
Notifications
Clear all

Terje

2 Postitused
1 Kasutajad
0 Reageerimised
1,005 Vaatamised
(@Emapalk)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
  [#8968]

Kui lähen tööle enne seda,kui on lõppenud emapalk.Kas siis kaob ära emapalk ja saan ainult teenitud töötasu?



   
Tsiteeri
(@imelik)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Ei kao vanemahüvitis ära, kui töötasu jääb kuni 290 eurot kuus siis vanemahüvitist ka ei vähendata, kui töötasu suurem vanemahüvitist vähendatakse ja leitakse uus hüvitise suurus valemiga: (hüvitis +tulu - hüvitise määr)/1,2 – (tulu-hüvitise määr)
http://www.ensib.ee/vanemahuvitis/



   
ReplyTsiteeri