Jäta menüü vahele
TL lisa
 
Notifications
Clear all

TL lisa

7 Postitused
1 Kasutajad
0 Reageerimised
397 Vaatamised
(@KELLY)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
  [#1930]

kas TL lisa-sid ,kus on töötasu suurendamine peab tegema ka 2-exemplaari alati,et töötaja ja tööandja oma?



   
Tsiteeri
 inx
(@inx)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Ikka kahes eksemplaris. Üks töötajale ja teine tööandjale.



   
ReplyTsiteeri
 Maie
(@Maie)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Paranduste tegemiseks peab töötaja oma eksemplari kohale tooma,kui ei too jääb parandus tegemata ja kogu lugu.



   
ReplyTsiteeri
(@kelly)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

aa milleks seda töötaja TL vaja oleks mudu? kui lisa teen ?



   
ReplyTsiteeri
 eh
(@eh)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Mina teen näiteks töölepingu lisa eraldi lehele. Ülesse serva, et Lisa nr.2 Töölepingu nr. 15 02.02.2004.a. juurde ja sinnna siis muudatused. Üks jääb siis tööandjale ja teine läheb töötjale, mõlemale muidugi ka allkirjad.



   
ReplyTsiteeri
 Maie
(@Maie)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Meie tööleping on sündides juba kahel lehel s.t. et muudatused ja töölepingu lõpetamise koht on täitsa olemas, sellepärast ma nii kirjutasingi,et toogu oma leping kohale.
Juhul kui eraldi lehena ,siis jutt jumala õige!



   
ReplyTsiteeri
(@Tsura)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Mina teen ka nii nagu eh teeb.



   
ReplyTsiteeri