Notifications
Clear all
Üldine
1
Postitused
1
Kasutajad
0
Reageerimised
325
Vaatamised
10/06/2009 5:35 p.l.
Tere, tahaks teada kuidas arvutatakse mulle kompensatsiooni kui tööleping lõpetatakse §86(2) järgi? Olen töötanud 1,5 aastat. Saamata ka puhkus 37 päeva.